Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Meble sosnowe

Toaletka 1

984.00 1,279.00 

Meble sosnowe

Toaletka 2

984.00 1,279.00 

Meble sosnowe

Toaletka 3

1,046.00 1,360.00 

Meble sosnowe

Toaletka 4

1,539.00 2,001.00 

Meble sosnowe

Toaletka 5

764.00 993.00 

toaletki Aranżując teren przeznaczony do wypoczynku, każdy kieruje się swoimi potrzebami i preferencjami. Często do tworzenia stylowych wnętrz wykorzystuje się odblaskowe powierzchnie, takie jak na przykład lustro lub stylowe meble, takie jak drewniana toaletka. Drewniane toaletki nie tracą na aktualności. Dzięki odpowiedniemu umieszczeniu drewnianej toaletki z lustrem można również zwiększyć przestrzeń pokoju, poprawić oświetlenie, uzyskać różne efekty wizualne.

Kącik z drewnianą toaletką w sypialni, salonie lub przedpokoju

Ulepsz aranżacje swojego pokoju (sypialni, salonu, przedpokoju), wykorzystując do tego drewnianą toaletkę z lustrem. Czy to do przechowywania perfum, makijażu, kosmetyków do pielęgnacji skóry, czy nawet jako mini biuro, toaletki są fascynujące! Jeśli jesteś zaskoczona myślą, że toaletka może być czymś więcej niż tylko kącikiem kosmetycznym, w praktyce tak naprawdę może zamienić się też w małą przestrzeń do pracy.

Historia toaletki - toaletka kosmetyczna z lustrem

Toaletka zaczęła być popularyzowana w XVII wieku przez europejską wysoką burżuazję. Jej konstrukcja opierała się na stołach do golenia, które posiadały lustro i blat. Jednym z głównych powodów i zastosowań toaletki była ogromna troska o wygląd i prezentację kobiet. W ten sposób mebel został ukształtowany tak, aby pomieścić akcesoria, perfumy, makijaż, peruki i inne przedmioty codziennego użytku, zwykle instalowane w sypialni lub w prywatnym pokoju, którego funkcją było zachowanie prywatności kobiety podczas przygotowań do dnia. To była ich intymna przestrzeń, w której wykonywały zabiegi upiększające, a także przygotowywały się do codziennych obowiązków. Drewniane toaletki w domu były bardzo powszechne, tym bardziej, jeśli rodzina pochodziła z wyższych sfer. Jest to bardzo widoczne w filmach i serialach przedstawiających historie z epoki, które podkreślają ten mebel i całe przygotowanie kobiety, by wyglądać pięknie i pewnie, gdziekolwiek się pojawi.

Jak korzystać z drewnianej toaletki kosmetycznej w domu i dlaczego warto ją mieć?

Dziś drewniana toaletka nadal ma za zadanie ułatwić organizację perfum, biżuterii, kosmetyków, kosmetyków do makijażu itp., wszak klient poszukujący tego mebla może zainwestować w wykorzystanie zarówno górnej części, jak i ewentualnej podziały na szuflady i moduły ułatwiające dostęp do przedmiotów. Jednak teraz toaletki kosmetyczne zyskały również nowe funkcje - idealnie nadają się jako małe biuro do pracy zdalnej. To więcej niż kącik kosmetyczny, toaletka stała się przestrzenią do nauki, pracy, a nawet dekoracją!

Połącz toaletki kosmetyczne z naszymi innymi meblami Jandrew.pl - stwórz spójną dekorację

Wszystkie nasze toaletki pasują do różnych wnętrz. Można je wstawić do:
  • sypialni,
  • garderoby,
  • łazienki,
  • pokoju dziecięcego,
  • przedpokoju itp.
Drewniane toaletki kosmetyczne można też łączyć z innymi meblami z naszej kolekcji. Sprawdź nasze równe kategorie. Aby nie popełnić błędu, warto sprawdzić, jaka jest szerokość mebli i ich inne wymiary, by do siebie pasowały.

Drewniane toaletki - czy można je ustawić w łazience?

Oczywiście, że możesz! Jeśli jesteś typem osoby, która lubi usprawnić swoją rutynę, umieszczenie naszej drewnianej toaletki kosmetycznej w łazience jest doskonałym rozwiązaniem. Od artykułów higienicznych po cały ten mały bałagan, który lubimy chować w szufladach. Dzięki toaletce w łazience zaoszczędzisz czas na przygotowaniu i porządku - wystarczy wszystko schować do odpowiednich szufladek. Dodatkowo warto zapoznać się z różnorodnością kolorystyczną (odpowiedni kolor możesz wybrać na karcie produktu) i naszymi modelami. Dzięki temu możesz dopasować toaletkę do swojej aranżacji.