Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Meble sosnowe

Szafa 1

786.00 1,089.00 

Meble sosnowe

Szafa 2

786.00 1,089.00 

Meble sosnowe

Szafa 3

1,080.00 1,472.00 

Meble sosnowe

Szafa 4

1,250.00 1,889.00 

Meble sosnowe

Szafa 5

1,045.00 1,598.00 

Meble sosnowe

Szafa 6

1,196.00 1,819.00 

Meble sosnowe

Szafa 7

1,490.00 1,937.00 

Meble sosnowe

Szafa 8

1,562.00 2,031.00 

Meble sosnowe

Szafa 9

1,762.00 2,291.00 

Meble sosnowe

Szafa 10

1,875.00 2,437.00 

Meble sosnowe

Szafa 11

1,869.00 2,430.00 

Meble sosnowe

Szafa 12

2,300.00 2,990.00 

Sukces aranżacji Twojego wnętrza zależy przede wszystkim od wyboru mebli. Postaw więc na dekorację godną Twojego pokoju. Jeśli jesteś fanem ponadczasowego stylu, wybierz drewniane szafy sosnowe. Rzeczywiście, drewno jest trwałym materiałem, który można dostosować do każdego rodzaju wnętrza. Spośród różnych oferowanych modeli szaf wybierz ten, który spełni Twoje oczekiwania i jest dostosowany do Twojego pomieszczenia.

Dlaczego warto wybrać wolnostojącą drewnianą szafę sosnową?

Drewniana szafa sosnowa to mebel przeznaczony do przechowywania ubrań. Ponadto drewno wnosi odrobinę prostoty i autentyczności do Twojej sypialni. To także trwały materiał. Może podkreślić Twoją dekorację i inne akcesoria w pokoju.

Ponadczasowy charakter drewnianej szafy sosnowej - do sypialni, przedpokoju, salonu

Drewniane szafy do sypialni, salonu, przedpokoju czy pokoju dziecka są ponadczasowe i dopasowują się do każdego stylu wnętrza, niezależnie od trendów panujących w danym roku. Dziś drewno odzwierciedla zarówno nowoczesny, jak i klasyczny wygląd pomieszczenia. Dlatego drewniana szafa sosnowa służy nie tylko do przechowywania ubrań, ale ma przede wszystkim upiększać pokój. Musisz tylko wybrać jej projekt spośród wielu modeli z naszej oferty, który pasuje do Twojego stylu.

Szafy sosnowe - estetyczny i oryginalny wygląd drewna

Ze względu na swój oryginalny wygląd drewniane meble mają tę zaletę, że dopasowują się do każdego rodzaju przestrzeni. Rzeczywiście, nadają pomieszczeniu przyjazną i naturalną atmosferę. Ponadto nie musisz już umieszczać akcesoriów dekoracyjnych, ponieważ prostota drewnianych mebli sama w sobie udekoruje Twoje wnętrze.

Jak wybrać odpowiednią szafę sosnową?

Sypialnia czy salon to pomieszczenie, w którym można spokojnie odpocząć. Wybierz więc model pasujący do Twojego stylu, który będzie harmonijnie ze wszystkim współgrał. Tak więc przy zakupie drewnianej szafy sosnowej należy wziąć pod uwagę następujące kryteria:
  • rozmiar pokoju,
  • ilość ubrań do przechowywania,
  • gatunek drewna,
  • projekt do wyboru.
W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje drewnianych szaf sosnowych z lustrem lub bez niego: pojedyncze, podwójne, z szufladami i nadstawkami.

Drewniane szafy sosnowe z lustrem i ich zalety

Lustro i szafa to dwie rzeczy, bez których nie można żyć. Ten duet jest niezbędny we wszystkich rodzajach pomieszczeń, więc dlaczego nie skorzystać z okazji, aby połączyć je w jeden element? Cóż, taka jest idea szafy sosnowej z lustrem, mebla, który jest zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny.

Zalety szafy sosnowej z lustrem – mebel dekoracyjny i praktyczny

Funkcja dekoracyjna to jedna z pierwszych i najbardziej zauważalnych zalet szafy sosnowej z lustrem. Dzięki niej pokój jest piękniejszy i nowocześniejszy, nie mówiąc już o rezygnacji z innych luster w dekoracji, na korzyść małych pomieszczeń. Uważaj tylko na to, co odbije się w lustrze w szafie. Unikaj pozostawiania go zwróconego w stronę innego lustra i zwróconego w stronę niektórych rogów pokoju, które nie muszą się pojawiać w odbiciu. Umieść sosnową szafę z lustrem naprzeciwko obszaru, który chcesz wyeksponować.

Praktyczność w życiu codziennym

Lustro, które towarzyszy szafie sosnowej, ma również tę zaletę, że ułatwia codzienne życie, pozwalając dokładnie sprawdzić swój wygląd przed wyjściem z domu.

Wizualnie powiększa pomieszczenie

Szafa z lustrem pomaga zaoszczędzić miejsce w sypialni, ponieważ jeden mebel daje dwa podstawowe elementy. Ale to nie jedyny sposób, w jaki drewniana szafa z lustrem optymalizuje przestrzeń w otoczeniu. Pomaga również powiększyć i rozjaśnić pomieszczenie, odbijając światło, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się większe, niż jest w rzeczywistości. Kolejna ogromna zaleta dla osób z małym pokojem.

Różnorodność modeli szaf - mebli sosnowych – w sklepie Jandrew.pl

W naszym sklepie internetowym z drewnianymi meblami można wybierać spośród ogromnej różnorodności drewnianych szaf z lustrami i bez nich. Różnią się kolorem, wysokością, długością, głębokością, rodzajem drzwi, przegrodami wewnętrznymi – zawsze możesz też do nas napisać i zapytać o to, czy możesz spersonalizować wnętrze swojej szafy. To świetnie, ponieważ możesz wtedy kupić model, który najlepiej pasuje do wystroju i przestrzeni Twojej sypialni.