Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wielu nowych rodziców „traci głowę” z powodu ogromnej liczby odmian łóżeczek dziecięcych dostępnych obecnie na rynku. Należy wziąć pod uwagę nie tylko piękno łóżeczka, ale również bezpieczeństwo, ponieważ sen i zdrowie dziecka są bardzo ważne dla wszystkich członków rodziny. W pierwszych miesiącach życia dziecka, spanie to jego główna czynność.

Dlatego przy wyborze łóżeczka wskazane jest preferowanie bezpiecznych i naturalnych materiałów.

Wybierz nasze łóżeczka drewniane dla dziecka. Dziecko będzie chronione przed toksycznymi materiałami, a drewno jest bardzo łatwe w pielęgnacji (dodatkowo, drewna samo w sobie ma właściwości antybakteryjne) – łatwo się je myje, co pozwala na utrzymanie łóżka w czystości. Mamy też modele dla starszych dzieci i rodzeństwa drewniane łóżko piętrowe.

Drewniane łóżeczka dla dzieci od Jandrew.pl to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej jakości!

Sprawdź jakie modele drewnianych łóżeczek dla dzieci mamy w naszej ofercie. Znajdziesz tutaj łóżeczka nie tylko dla noworodków, ale i dla starszych dzieci.

Tradycyjne łóżeczko – wersja klasyczna

Jest to najpopularniejszy i najczęściej używany typ. Z tego łóżka Twoje dziecko może korzystać najpóźniej do 3 roku życia, ze względu na ograniczony rozmiar.

Kołyska na bujaku – na płozach

Takie łóżeczko, jak drewniana kołyska na bujaku (na płozach) to marzenie wielu rodziców – szczególnie tych, którzy mają problemy ze snem swojego malucha.

Drewniane łóżko piętrowe dla dzieci

Piętrowe łóżko dla dzieci to idealna opcja dla rodzeństwa. Drewniany, trwały i odporny na zabrudzenia mebel może posłużyć, aż do czasu kiedy rodzeństwo z niego wyrośnie.

Łóżka dziecięce

Kołyska na bujaku biała

299.00 

Łóżka dziecięce

Łóżeczko proste

320.00 

Łóżka dziecięce

Łóżko piętrowe

956.00 1,243.00