Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Ławy narożne

Ława 1

684.00 889.00 

Ławy narożne

Ława 2

345.00 448.00 

Ławy narożne

Ława 3

684.00 889.00 

Ławy narożne

Ława 4

345.00 448.00 

Ławy narożne

Ława 5

772.00 1,004.00 

Ławy narożne

Ława 6

385.00 501.00 

Ławy narożne

Ława 7

1,480.00 1,924.00 

Twoja kuchnia jest mała? Twoja przestrzeń na jadalnię znajduje się w salonie i chcesz ją wydzielić? Do tego idealnie sprawdzą się drewniane ławy sosnowe od Jandrew.pl! Znajdziesz tutaj zestawy drewnianych ław narożnych oraz pojedyncze ławy. Dobrze urządzona kuchnia, salon czy taras są niezbędne do stworzenia przyjaznej i ciepłej atmosfery. W tych pomieszczeniach możesz spędzić relaksujące chwile z najbliższymi lub samotnie czytając ulubioną książkę. Dlatego wybór siedzisk, takich jak drewniane ławy sosnowe to bardzo dobry pomysł. Drewno daje poczucie przytulności i ciepła. Doskonale pasuje do nowoczesnego, jaki klasycznego, rustykalnego wystroju.

Narożna drewniana ława sosnowa do jadalni lub na oszklony taras czy balkon od Jandrew.pl

Nie wyobrażasz sobie kuchni lub jadalni bez drewnianej ławy do siedzenia? Drewniane ławki narożne lub pojedyncze ławki ustawione przy ścianie są strzałem w dziesiątkę. Przy ścianie oszczędzają miejsce. Do tego są bardziej praktycznie niż krzesła. Kolejna zaleta: Twoja ławka może również pełnić podwójną funkcję i pomieścić schowek pod siedziskiem, taki jak duża skrzynia otwierana do góry. Drewniane ławy idealnie nadają się do minimalistycznej i ponadczasowej dekoracji. Dzięki swojej prostocie tworzą ciepłą i przyjazną atmosferę, szczególnie do spędzenia wyjątkowych chwil z najbliższymi.

Dekoracyjna drewniana ławka sosnowa pojedyncza lub narożna do wnętrz lub na zewnątrz

Atrakcyjnie wizualnie drewniane ławki narożne szczególnie urzekają swoim wyglądem, a także dekoracyjną konstrukcją. Dzięki ich impregnacji możesz je umieścić również w swoim ogrodzie lub na tarasie.

Stwórz dużą i przyjazną jadalnię z drewnianą ławą narożną

Kto powiedział, że kącik w narożnej jadalni musi być mały? Jeśli mieszkasz z rodziną dwie ławy narożne i duży kwadratowy stół, pomogą Ci zoptymalizować przestrzeń! Możesz też zmieszać krzesła, taborety i ławę pod ścianą, tak aby każdy mógł wybrać swoje miejsce. W takim przypadku najlepiej ustawić stół jadalny w pobliżu okna. Naturalne światło sprawi, że Twoja jadalnia będzie przyjazna, dynamiczna i ciekawa.

Jak wykorzystać kąt w kuchni? Ustaw tam narożną ławę sosnową

Kąt nie powinien być postrzegany jako ograniczenie, ale zaleta w układzie kuchni lub jadalni. Szczególnie jeśli lubisz narożne drewniane ławy sosnowe. Nad ławą możesz również pozwolić sobie na zainstalowanie półek lub szafek ściennych. Możesz umieścić tam przedmioty dekoracyjne lub naczynia, z których często korzystasz. Możesz także postawić rośliny na cokole lub dużej doniczce z nóżką, która idealnie odnajdzie swoje miejsce w jadalni.

Jak zaaranżować ławy sosnowe w jadalni?

Możesz także zdecydować się na pełne „przejęcie” wybranego przez siebie układu. Tak więc, aby wizualnie zmaterializować narożną jadalnię, możesz pomalować sekcje ściany, przy której stoi Twoja ława sosnowa na zupełnie inny kolor. Gobelin za ławą może być również świetnym rozwiązaniem, aby oddzielić jadalnię od reszty pokoju i stworzyć oddzielną przestrzeń. Możesz też postawić ławę przy oknie i cieszyć się posiłkiem, naturalnym światłem i widokiem. Wyobraź sobie jak świetnie może wyglądać Twoja przestrzeń z naszymi ławami sosnowymi!

Ławy sosnowe – dekoracyjne meble do kuchni, jadalni i na zewnątrz – jakie dodatki do nich dobrać?

Aby stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę, warto dodać elementy dekoracyjne do ławy sosnowej. Do ich dekoracji wystarczy kilka prostych akcesoriów:
  • miękkie poduszki,
  • fotel lub pufa dopasowane do pozostałych elementów w jadalni, lub salonie,
  • dywan,
  • pledy do położenia na ławkach lub ich podłokietnikach,
  • drewniany stół lub stolik kawowy o tym samym kolorze.
Aby idealnie dopasować różne modele ławek, krzeseł, stołków, stołów i stolików, oferujemy różne modele, które odpowiadają wszystkim stylom. Przejrzyj nasze kategorie i zakochaj się w drewnianych meblach sosnowych. Wszystkie nasze ławy sosnowe możesz też dostosować do swojej aranżacji, wybierając im odpowiedni kolor, zaznaczając na karcie produktu odpowiednią opcję. Kolory do wyboru to: biały, brąz, brąz wenge, brunat I, brunat II, ciemny wosk, jasny wosk, oranż, orzech, popiel, sosna, teak i żółcień. Zapraszamy do kontaktu!