Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Meble ogrodowe

Piaskownica 1

1,218.00 

Meble ogrodowe

Piaskownica 2

1,218.00 

Meble ogrodowe

Piaskownica 3

584.00 

Meble ogrodowe

Piaskownica 4

519.00 

Meble ogrodowe

Piaskownica 5

519.00 

Meble ogrodowe

Piaskownica 6

1,298.00 

Meble ogrodowe

Piaskownica 7

291.00 

Meble ogrodowe

Piaskownica 8

517.00 

Meble ogrodowe

Piaskownica 9

394.00 

Meble ogrodowe

Piaskownica 10

530.00 

Chyba nie ma dziecka, które nie lubiłoby bawić się w piaskownicy. To także jedno najmilszych wspomnień dla dzisiejszych dorosłych. Taką zabawę możesz dać swoim dzieciom i tu tuż obok domu – piaskownica z drewna to świetne uzupełnienie działki i frajda dla dzieci. W sklepie Jandrew możesz nabyć różne modele drewnianych piaskownic. Zobacz, dlaczego warto u nas.

Piaskownica z drewna jako miejsce zabaw dla dzieci

Jeśli masz dzieci i chcesz zachęcić je do przebywania na świeżym powietrzu, piaskownica z drewna to jeden z najlepszych pomysłów. Taka zabawa rozwija kreatywność i integruje z rówieśnikami. Najlepsze jest to, że umieszczenie piaskownicy na działce nie wymaga dużo zachodu – potrzeba tylko kilku metrów kwadratowych, w miarę płaską powierzchnię, montaż i gotowe.

Różne modele, funkcjonalności, design do wyboru

Każda piaskownica z drewna w ofercie Jandrew jest unikatowa. Każda ma swój własny styl, różni się projektem i funkcjonalnościami. Znajdziesz tu proste i eleganckie piaskownice. Te klasyczne kwadratowe oraz nieco bardziej okrągłe. Takie z ławeczkami z oparciami oraz z blatem, którym zakryjesz piasek, by chronić go przed deszczem. Mamy modele wzbogacone o estetyczne dodatki – takie jak drewniane kwiaty, a nawet małą altankę z zadaszeniem. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie próbowali przemycić nieco góralskiego stylu. Piaskownice wyglądają bardzo elegancko, a przy tym różnią się kolorami oraz rozmiarami. Jeśli chcesz, możemy zastosować inne kolory niż prezentują się na ilustracjach w ofercie. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby.

Solidne drewno, ochrona przed niszczeniem, wzorcowe wykonanie

Każda nasza piaskownica jest wykonana z wysokiej jakości, wyselekcjonowanego drewna. Każdą wykonujemy na osobne zamówienie Klienta. Samo drewno wykazuje się wytrzymałością, ale dodatkowo elementy drewniane i stalowe są odpowiednio zaimpregnowane przed działaniem czynników atmosferycznych, tj. deszcz, śnieg czy silne promieniowanie słoneczne. Dzięki temu piaskownica z drewna jest odporna na uszkodzenia przez czynniki mechaniczne i środowiskowa. Dbamy o to, by każdy element doskonale do siebie pasował, przez co montaż jest łatwy i szybki. Dodatkowo, każda piaskownica z drewna Jandrew uzupełniona jest o folię zabezpieczającą i geowłókninę pod piasek.

Piaskownica z drewna nie tylko obok domu

Drewniane piaskownice charakteryzują się większymi rozmiarami i stabilnością od ich plastikowych odpowiedników. Nasze modele można stosunkowo łatwo przenosić i zastosować w wielu sytuacjach. Montaż piaskownicy obok domu to tylko jedna z nich. Piaskownica przyda Ci się także w biznesie – np. jeśli prowadzisz przedszkole, szkołę, ośrodki wypoczynkowe dla dzieci, agroturystykę, motel czy ośrodki sportowe. Piaskownica z drewna zwiększy atrakcyjność Twojej oferty. Jakość wykonania i solidne materiały gwarantują, że będzie to dobra inwestycja na lata. Uwaga – oferta nie obejmuje piasku do piaskownicy. W ten należy zaopatrzyć się samodzielnie.