Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Meble ogrodowe

Mostek 1

1,240.00 

Meble ogrodowe

Mostek 2

1,416.00 

Mostki drewniane do ogrodu

Dodaj charakteru swojemu ogrodowi za pomocą mostu.

Mosty zawsze fascynowały - być może dlatego, że łączą dwa brzegi lub dlatego, że są solidne, majestatyczne i eleganckie.

Ładny mostek w Twoim ogrodzie to spełnienie marzeń! Praktyczny nad rzeką, basenem, wodospadem. Dekoracyjny mostek drewniany nad basenem, estetyczny w kompozycji ogrodów tematycznych, francuskich, angielskich, azjatyckich, śródziemnomorskich. Idealny do aranżacji domu z ogrodem. Nadaje się do wielu udogodnień.

Mostki drewniane do ogrodu – dlaczego warto?

Wzbogać ogród, połącz dwie przestrzenie, przepraw się przez staw... Określ swoje potrzeby, ale także ograniczenia (wysokość, długość, szerokość), aby wybrać most najlepiej pasujący do Twojego projektu.

Most jest częścią globalnego projektu ogrodu. Wszystko zależy od miejsca, w jakim go umieścisz lub do zaprojektowania, złożoności mostu, jego wysokości i wymiarów.

Mostki do ogrodu od polskiego producenta Jandrew

W przypadku drewnianych mostów najbardziej klasyczny jest zaokrąglony pomost wyposażony w poręcze. Możesz go umieścić nad stawem lub stworzyć inne aranżacje. Swoją prostotą podkreśla przestrzeń na zewnątrz. Łukowaty podest jest jednak częściej używany w ogrodach inspirowanych kulturą wschodu.

Drewniany most do ogrodu – dekoracja i elegancja

Jeśli chcesz upiększyć przestrzeń na zewnątrz, drewno jest idealnym materiałem. Zadaniem drewnianego mostu, jest po prostu dekoracja ogrodu.

Najważniejsze jest, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do układu i stylu ogrodu. W inscenizacji wokół drewnianego mostku ogrodowego można zasadzić byliny, rośliny okrywowe, pachnące, kolorowe kwiaty.

Drewno, z jakiego wykonujemy mostki do ogrodu, jest poddawane obróbce. Dzięki temu jest bardziej odporne na złą pogodę i ataki biologiczne, aby zapewnić długowieczność mostu.

Bezpieczny mostek do ogrodu

Przed zainstalowaniem mostka ogrodowego należy pomyśleć o bezpieczeństwie. Ten, nad wodospadem ogrodowym czy stawkiem otoczony zielenią, wymaga poręczy, aby zapewnić bezpieczeństwo. Konieczne jest też mocne zakotwiczenie mostu w podłożu. Mostki ogrodowe z poręczami znajdziesz właśnie u nas! Skontaktuj się z nami, aby wybrać most do swojego ogrodu.

Łączenie dwóch przestrzeni za pomocą wkomponowania drewnianego mostku dekoracyjnego w ogrodzie

Drewniany most umieszczony nad stawem zapewnia przejście między dwoma brzegami. Jego osobliwość? Zaokrąglony kształt, złożony z drewnianych listew, przypominających stopnie, który może być przedłużony o ładny taras. Przestrzeń zewnętrzna i inne meble ogrodowe (wybierz meble ogrodowe od Jandrew by cała kompozycja była spójna i harmonijna) może być zorganizowana wokół stawu rybnego, roślin wodnych, trawnika i ogrodu z drzewami i kwiatami. Współczesne i kojące otoczenie!

Przechodzenie przez basen lub strumyk bez zamoczenia

Doskonały przykład, w którym niezbędny jest mostek ogrodowy. Tutaj drewniany mostek wręcz musi mieć dwie poręcze, dla zapewnienia bezpieczeństwa. Równie praktyczny, jak i estetyczny. Funkcja tego mostu będzie polegać zarówno na zapewnieniu przejścia, jak i na wzbogaceniu ogrodu w bardzo elegancki dodatek.

W bukolicznym ogrodzie – mostek ogrodowy na trawie jako piękna aranżacja przestrzeni

Piękna promenada, na której centralnym punktem jest drewniany mostek prowadzący do otoczonej roślinnością ławeczki. W tej kolorowej scenerii jest mnóstwo kwiatów, wielka różnorodność roślin, drzew, krzewów i skał, które przerywają spacer. Romantyczna atmosfera sprzyjająca marzeniom.

Wreszcie to, co znajduje się pod mostem, jest równie ważne, jak sam most lub dwa punkty, które łączy. Niezależnie od tego, czy wychodzi na ogród, taras czy fontannę, to, co znajduje się pod mostem, nadaje mu charakteru.

Szukasz drewnianego mostku ogrodowego? Zapraszamy do kontaktu! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi doradcy klienta z miłą chęcią udzielą Ci wszelkich odpowiedzi.