Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Altanki

Altanka 1

9,200.00 11,300.00 

Altanki

Altanka 2

9,716.00 13,400.00 

Altanki

Altanka 3

9,150.00 11,081.00 

Altanki

Altanka 4

12,800.00 17,200.00 

Altanki

Altanka 5

9,900.00 12,950.00 

Altanki

Altanka 6

4,261.00 

Altanki

Altanka 7

8,182.00 11,600.00 

Altanki

Altanka 8

11,900.00 16,500.00 

Altanki

Altanka 9

8,182.00 

Altanki

Altanka 10

8,900.00 9,900.00 

Altanki

Altanka 11

10,228.00 

Altanki

Altanka 12

8,900.00 12,300.00 

Drewniane altanki ogrodowe idealnym rozwiązaniem do każdego ogrodu!

Altanki ogrodowe mają pozytywny wpływ na jakość wypoczynku każdego użytkownika. Dodatkowo można wykorzystać je w różnoraki sposób. Będą idealnym miejscem na uroczystości rodzinne, imprezy ze znajomymi, a także podczas wypoczynku na świeżym powietrzu przy ulubionej kawie. Jeśli posiadasz więc swój własny ogród, poznasz ich wszechstronne zastosowanie w swoim własnym zaciszu. Altanki ogrodowe cieszą się sporym zainteresowaniem również przez to, że podczas niepogody czy ostrych promieni słonecznych, możesz wypoczywać na świeżym powietrzu, nie martwię się o palące słońce, porywisty wiatr czy strugi deszczu. Odpowiednia altana idealnie ochroni Cię przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Ogólnie drewniane altanki ogrodowe stają się coraz bardziej popularne ze względu na swój wygląd. Pomimo tego, że są one trwałe w przeciwieństwie do altanek wykonanych z tkanin, mogą mieć również ciekawe zastosowanie. Drewniane altanki ogrodowe są bardzo ładne i potrafią pięknie udekorować ogród. Aby altanka spełniła Twoje oczekiwania, warto postawić na producenta drewnianych altanek ogrodowych z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma Jandrew stworzy dla Ciebie wybrany model z drewna, na bazie aktualnych trendów aranżacje ogrodów.

Jaka będzie najlepsza altanka do ogrodu?

Najlepszym wyborem może okazać się drewniana altanka do ogrodu, ponieważ będzie wyglądała ona stylowo, a dodatkowo wykorzystać będzie można ją podczas różnych imprez. Drewniane altanki ogrodowe charakteryzują się dużą trwałością i wykonane odpowiednio, będą służyły Ci przez wiele lat. Oferujemy altanki ogrodowe o dowolnym kształcie i w różnorakim stylu. Mogą to być altany stworzone na wzór szałasu, altany w stylu namiotu ogrodowego, altany w stylu góralskim, a także altany eleganckie z rattanowymi ścianami. Rattanowe ściany w altanach pomimo tego, że pięknie się prezentują, pozwalają także na odpowiednią wentylację pomieszczenia. Altany rattanowe można udekorować dodatkowo pnącymi się kwiatami, dzięki czemu altana taka będzie wyglądała jeszcze piękniej. Ciekawym dodatkiem do takiej altany będzie kamienny grill, w którym będziesz mógł przyrządzać pyszne smakołyki z bliskimi Ci osobami.

Jaki będzie najlepszy dach w altanach ogrodowych drewnianych?

Dachy altan są zazwyczaj deskowane, następnie zabezpieczone warstwą chroniącą drewno, i na samym końcu przykryte pokryciem dachowym. W zależności od potrzeb klienta dach może być dwuspadowy, a nawet wielospadowy. Jest to uzależnione od kształtu wybranej altany. W naszej ofercie Jandrew może znaleźć altanki z dachami wielospadowymi, co dodatkowo wpływa na piękny wygląd altany ogrodowej. Kształt wybranego modelu zabudowy nada całości nowoczesnego wyglądu. Najczęstszym pokryciem dachowym altan, jakie używamy w produkcji naszych modeli, jest gont bitumiczny. Takie pokrycie dachowe jest lekkie, a co najważniejsze szczelne, łatwe w montażu, a zarazem tanie.

Jakie meble wybrać do altany ogrodowej?

Meble do altanki ogrodowej powinny być stworzony zgodnie z wizją klienta. W sklepach oferujących takie wyposażenie najczęściej znajdziesz meble ogrodowe wykonane z tworzyw sztucznych. Plecione fotele oraz stoły wykonane z różnych materiałów będą świetnym rozwiązaniem na taras lub do ogrodu, ponieważ te mają dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Również warunki atmosferyczne nie mają na nie większego pływu. Zaletą takich mebli jest ich łatwość w czyszczeniu, a zarazem podczas deszczu nie zalega na nich woda i szybko schną. Jednak jeżeli ktoś posiada drewnianą altanę, najlepiej aby meble, jakie ma zamiar w niej umieścić, również były wykonane z drewna. Produkty te będą ładnie się ze sobą komponowały. Dodatkowo meble drewniane posiadają o wiele większą wytrzymałość na różne warunki atmosferyczne, co wpłynie na trwałość całego zamówienia. W naszej ofercie Jandrew znajdziesz meble ogrodowe rattanowe, jak również komplety ogrodowe z drewna, które pięknie będą prezentowały się w każdej drewnianej altance. Dodatkowo dostarczamy również drewniane leżaki i bujaki, które mogą być świetnym dodatkiem do każdej altany. Meble drewniane do altany, wykonane z drzewa sosnowego są najlepszym wyborem, ponieważ służyć i będą one długi czas.

Jak przygotować podłoże pod altanę ogrodową drewnianą?

My jako producent altanek ogrodowych, proponujemy naszym klientom, aby dobrze zastanowili się nad tym, jakie podłoże będzie najlepsze pod drewnianą altanę. Najczęściej wybierane przez wielu klientów, a także polecane przez nas, są podłoża wykonane z kamienia naturalnego łupanego, który ułożony jest na wcześniejszej betonowej podbudowie. Innym tez świetnie spisującym się podłożem pod altanę ogrodową jest kostka brukowa. Takie podłoże pod altanę będzie trwałe, co również dobrze wpłynie na całą konstrukcję zadaszenia. Niektórzy decydują się również na stworzenie podłogi drewnianej. Ta z czasem może jednak ulec zniszczeniu ze względu na częstą wilgoć panującą na zewnątrz. Należy zwrócić uwagę, że podłoga taka powinna być odseparowana od podłoża i najlepiej stworzona na specjalnych słupkach. Rzadko, jednak czasami jeszcze spotykanym rozwiązaniem jest usadowienie altanki na trawie. To rozwiązanie nie jest jednak korzystne dla całej konstrukcji. Podczas niepogody i opadów deszczu w altance może zbierać się woda.

Kształty altanek, jakie dostępne są w naszej ofercie Jandrew.

Jako producent mebli drewnianych oraz altan do ogrodu, oferujemy naszym klientom bogaty wybór altanek w różnych kształtach. Dostępne są altany w kształcie kwadratu, prostokąta, a także wielokąta, w zależności od tego, ile miejsca masz wygospodarowanego na stworzenie altany oraz od własnych upodobań. Do altanek, jakie oferujemy, dostępne są również liczne dodatki, takie jak ozdobne drewniane mostki nad oczko wodne, palisady, pergole, które będzie można ozdobić pnącymi się kwiatami, a także wiele innych ciekawych dodatków ogrodowych. Proponujemy również huśtawki, które razem z altaną ogrodową wykonaną z prawdziwego drewna będą prezentowały się bardzo ładnie. Drewniane altany ogrodowe będą idealnym dodatkiem do drewnianego domu. Jeżeli stawiasz na góralskie akcenty, drewniane wyposażenie ogrodu będzie idealnie pasowało do tego stylu. Taki rodzaj altany drewnianej staje się coraz bardziej popularny na rynku. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na taki wybór. Są one w łatwe w utrzymaniu czystości, a co najważniejsze ceny altanki ogrodowej uzależnione są wyłącznie od możliwości klienta. Możesz zdecydować się na klasyczne drewniane altanki, których ceny nie są wygórowane lub postawić na ozdobną altany z ratanowymi ścianami, których ceny są już nieco wyższe.  Altany ogrodowe z drewna sosnowego zakupisz u nas już od 3000 zł. Już dziś sprawdź nasza bogatą ofertę. Jako producent mebli drewnianych oraz zestawów ogrodowych, proponujemy naszym klientom sprawdzone produkty, które służyć będą przez wiele lat. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i sprawdź, jaka altana będzie najlepsza do Twojego ogrodu.

Wykonujemy altanki na zamówienie, według życzeń klienta.