Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnie góralskie 3

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnie góralskie

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnie góralskie 2

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnia 1

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnia 2

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnia 3

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnia 4

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnia 5

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnia 6

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnia 7

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnia 8

Kuchnie sosnowe i góralskie

Kuchnia 9


Kuchnie sosnowe i góralskie

Tradycja wraca do łask, a w niektórych domach nigdy nie zniknęła. Tradycyjne drewniane kuchnie to aranżacja, która dla wielu jest oczywistością. Tym bardziej, że nie musi to wykluczać nowoczesnych akcentów. Kuchnia sosnowa to nasza specjalność. Prezentujemy mnogość propozycji wykonania kuchni na wymiar z drewna sosnowego, w tradycyjnym, niepodrabialnym góralskim stylu. 

Rozmaite propozycje kuchni sosnowych i góralskich od Jandrew 

W Jandrew jesteśmy wierni regionalnym tradycjom. Szczególnie kochamy meble w stylu góralskim, a te świetnie nadają się do kuchni. Dodają uroku, elegancji oraz utwierdzają wizerunek kuchni jako miejsca uosabiającego rodzinne ciepło. W swojej ofercie prezentujemy liczne propozycje tego, jak zaprojektowana powinna być kuchnia sosnowa, zarówno pod kątem stylistycznym, kolorystycznym, jak i zakresu wyposażenia. Nasze propozycje możesz zobaczyć na zdjęciach i przyjrzeć się szczegółowym opisom.   Przykładowo może być to kuchnia sosnowa jednorzędowa, która świetnie sprawdzi się w małych mieszkaniach, ale w wielu kuchniach dobrym wyborem będzie bogata kuchnia sosnowa narożna, zarówno z wyspą kuchenną, stołem lub zupełnie oryginalne układy.  Mamy w ofercie gotowe zestawy, ale kuchnie na wymiar dają większą swobodę, jeśli chodzi o dobór gabarytów czy poszczególnych elementów. Możemy dobrać mniejszą lub większą liczbę szafek lub półek, a także dostosować meble do instalacji sprzętu kuchennego - mikrofalówki, zmywarki, piecyka, okapu czy lodówki.  To jedynie propozycje. Na Twoje życzenie może powstać kuchnia góralska na wymiar, która będzie mieszanką prezentowanych rozwiązań. Możemy modyfikować kolorystykę oraz wyposażenie ,w zależności od Twoich potrzeb, wielkości i kształtu kuchni. 

Elegancki góralski styl łączy tradycję z nowoczesnością i ergonomią 

Styl góralski w meblach jest charakterystyczny i łatwo go rozpoznać, nawet jeśli jest tylko subtelnie zastosowany. Wyróżnia się charakterystycznym kształtem mebli, zaokrąglonymi kantami, układem nóg u krzeseł a nade wszystko - wzornictwem. To jest bogate w naszych propozycjach kuchni góralskich i sosnowych. Reliefy nawiązujące do kultury Podhala, estetyczne figury czy imitacje roślin pokrywają fronty szafek czy szuflad. Wzornictwo jest zróżnicowane, bardziej zdecydowane lub subtelniejsze. Każda z propozycji prezentuje rustykalny styl, który nadaje kuchni ciepła, elegancji a niekiedy wywołuje miłe wspomnienia. Nasze kuchnie sosnowe i góralskie łączą tradycję z nowoczesnością. Góralska stylistyka jest subtelna i świetnie komponuje się ze współczesnymi akcentami - sprzętem kuchennym, nowoczesnym oświetleniem, płytkami lub panelami podłogowymi. Na estetyce jednak nie kończą się zalety naszych kuchni sosnowych. Są zaprojektowane ergonomicznie i spełniają zasady trójkąta kuchennego. 

Kuchnie góralskie z drewna sosnowego - surowiec piękny, trwały, idealny do kuchni 

Nasze kuchnie góralskiesosnowe, nie tylko dlatego że tradycja nakazuje użycia surowca z gór. To właściwości drewna sosnowego czynią je tak dobrym i wdzięcznym. Drewno sosnowe jest twarde i wytrzymałe. Przy odpowiedniej pielęgnacji i eksploatacji przetrwa dekady. Jednocześnie to surowiec miękki i przyjemny w dotyku, co zwiększa przyjemność korzystania z mebli sosnowych.  Wreszcie drewno sosnowe jest zwyczajnie piękne. Ma naturalny kolor i to właśnie nadaje kuchni tego niepodrabialnego, nieco rustykalnego charakteru. Połączony z góralskim wzornictwem stanowi elegancką mieszankę stylistyczną. Do tego drewno sosnowe jest podatne na barwienie, a zamawiając kuchnię na wymiar, masz wpływ na kolorystykę całej aranżacji. Przedstawione przez nas propozycje to kuchnie sosnowe bardzo jasne, stonowane czy o ciepłej, głębokiej barwie drewna.  Meble sosnowe świetnie nadają się do kuchni, gdyż ich obecność reguluje poziom wilgoci w pomieszczeniu oraz nie przyciąga nadmiaru kurzu. Drewno sosnowe niejako imituje mikroklimat górskiego lasu i przenosi go do Twojej kuchni. 

Kuchnie sosnowe i góralskie od Jandrew to solidne wykonanie, unikalny styl i jakość

Dbamy nie tylko o projekt, ergonomię i elegancki styl, ale także o solidne wykonanie. Kuchnie sosnowe od Jandrew są dopracowane w szczegółach, zarówno jeśli chodzi o góralskie wzornictwo jak i kwestie techniczne.  Nasze kuchnie na wymiar są dopasowane i komplementarne. Współgrają z wymiarami pomieszczenia oraz zastosowanym wyposażeniem. Materiałem jest starannie wyselekcjonowane drewno sosnowe, a także solidne elementy metalowe. Każdy z mebli specjalnie impregnujemy przed działaniem czynników zewnętrznych, których w kuchni jest sporo. Drzwi szafek zamykają się cicho, a szuflady wysuwają łagodnie.  Zainteresowały Cię nasze góralskie kuchnie sosnowe na wymiar? Daj nam znać, która z propozycji Ci się podoba. Wykonamy projekt i wycenę idealnie pasującej aranżacji do Twojej kuchni.