Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kuchnie Nowoczesne

Kuchnia 5

Kuchnie Nowoczesne

Kuchnia 6

Kuchnie Nowoczesne

Kuchnia 7


Kuchnie drewniane nowoczesne od Jandrew 

W naszej ofercie mamy gotowe zestawy mebli kuchennych. Nie odrzucając klasyki, zaprojektowaliśmy je w nowoczesnym stylu, który nada świeżości Twojej kuchni. Zestawy świetnie komponują się ze współczesnym sprzętem kuchennym oraz współgrają z różnymi aranżacjami pomieszczenia. Sprawdź, co mamy w ofercie. Stale ją poszerzamy. Wierzymy, że przeglądając nasze kuchnie drewniane nowoczesne znajdziesz idealny zestaw dla siebie. 

Kuchnie drewniane - nowoczesne i funkcjonalne propozycje aranżacji 

W Jandrew tworzymy konkretne rodzaje mebli kuchennych, ale szczególną frajdę sprawia nam dostarczanie Klientom gotowych zestawów. Dzięki temu uzyskujemy to efekt komplementarności - kuchnie są w pełni wyposażone oraz spójne stylistycznie.  Zobacz nasze propozycje.  Skoro kuchnie drewniane nowoczesne to postanowiliśmy nadać aranżacjom pewnej dynamiki. Obok klasycznych rozwiązań, mamy w ofercie propozycję, która swoim stylem i kolorystyką nawiązuje do miejsc pełnych życia - nocnych klubów, pubów czy nowoczesnych restauracji. Zestaw świetnie komponuje z dodatkami, takimi jak wysokie klubowe krzesła, obrotowa lampa czy nowoczesne wyposażenie kuchni - elektryczny piekarnik, lodówka, zmywarka. Taka nowoczesna kuchnia nie tylko podkreśla to swoim wyglądem, ale także funkcjonalnością. Wyraźnie oddzielona wyspa kuchenna z szerokim eleganckim blatem oraz zestaw mebli wzdłuż ścian, w kształcie litery L. Z wyraźnie zaznaczonym obszarem na przygotowywanie posiłków, relaks przy kawie lub napoju oraz strefa porządkowa.  Innym przykładem naszych propozycji jest klasyczna kuchnia drewniana, która bardzo wyraźnie nawiązuje do klasyki. To niezwykle udane połączenie akcentów współczesnych, w sterylnych barwach bieli i stali oraz ciepłego, głębokiego koloru naturalnego drewna. Aranżacja świetnie sprawdzająca się w mniejszych pomieszczeniach oraz mieszkaniach o ogólnie dość klasycznym wystroju. Funkcjonalność opiera się tu na sprawdzonych rozwiązaniach, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Propozycja dla osób, które nie lubią wymyślać koła na nowo a jednocześnie chcą nadać swojej kuchni nowoczesnego sznytu.  A może interesują Cię bardziej stonowane aranżacje? Kuchnia drewniana nowoczesna, choć kojarzy się z dynamiką i miejscem pełnym energii, może być przecież jednocześnie kojącą oazą spokoju i relaksu. Sprzyja temu stonowana kolorystyka, fronty o głębokim brązowym kolorze, które świetnie komponują się z jasnymi i stalowymi elementami nowoczesnego wyposażenia kuchni. Zestaw bez wyspy kuchennej, za to dostosowany do mniejszych kuchni i maksymalnie ergonomicznie wykorzystujący przestrzeń. 

Czym charakteryzują się nasze kuchnie drewniane nowoczesne? 

Nasze zestawy kuchenne są komplementarne, spójne i funkcjonalne. Wybierając kuchnie drewniane nowoczesne w zestawie zyskujesz pełen pakiet wyposażenia kuchennego.  Łączymy klasyczny, nieco rustykalny styl z wyraźnymi, nowoczesnymi akcentami.  Meble kuchenne stanowią unikalną kompozycję stylistyczną same w sobie, a do tego świetnie współgrają z różnymi aranżacjami pomieszczenia. To projekty tyleż wyjątkowe, co uniwersalne - sprawdzą się zarówno w kuchniach jasnych, bardziej stonowanych, na podłodze pokrytej panelami lub płytkami.  Meble kuchenne od Jandrew to gwarancja jakości i trwałości. Przemyślany projekt i solidne wykonanie opiera się na wysokiej jakości materiałach. Bazujemy na wyselekcjonowanych partiach drewna sosnowego - surowcu trwałym, miękkim i pięknym. Wdzięcznym w tworzeniu, użytkowaniu oraz sprzyjającemu zdrowiu.  Nasze kuchnie drewniane nowoczesne są odpowiednio impregnowane na działanie czynników zewnętrznych. Wilgoć, wysokie temperatury oraz kontakt z żywnością nie stanowią zagrożenia dla trwałości mebli. Pozostają piękne i funkcjonalne przez lata. 

Meble od Jandrew to dowolność aranżacji kuchni oraz indywidualne podejście 

Nasze kuchnie drewniane nowoczesne występują w gotowych zestawach, a ofertę stale poszerzamy o nowe propozycje. Wybór zestawu to niewątpliwie rozwiązanie wygodne i korzystne dla całości aranżacji. Meble wzajemnie się uzupełniają, są spójne kolorystycznie i jednocześnie możesz mieć pewność, że kuchnia jest od razu w pełni wyposażona. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, abyś wybrał tylko niektóre z elementów naszych zestawów nowoczesnych drewnianych kuchni. Być może potrzebujesz tylko kilku szafek, komody kuchennej albo uzupełnić wyposażenie o wyspę kuchenną. W Jandrew możesz zamówić częściowe zestawy lub pojedyncze meble kuchenne, dostosowane dokładnie do potrzeb Twojej kuchni. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i stawiamy na partnerską relację z Klientem. Zależy nam, aby dostarczyć najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb. Używamy wysokiej jakości surowców, w tym drewna sosnowego, które jest podatne na barwienie. Na Twoje życzenie możemy modyfikować zestawy pod kątem stylistycznym i kolorystycznym. Dobierzemy odpowiednią liczbę mebli do gabarytów Twojej kuchni, a także zaproponujemy, jak najlepiej wykorzystać przestrzeń.