Wyświetlanie wszystkich wyników: 3


Barki Jandrew

Nasze meble na wymiar zawsze wykonujemy wedle potrzeb klienta. Tym razem coś dla tych, którzy lubią się bawić lub celebrować ważne chwile w gronie znajomych. Także dla dobrych gospodarzy, którzy zawsze dla gości mają w zanadrzu coś wyskokowego, a jednocześnie cenią sobie wygodę, ergonomię, jakość wykonania oraz styl. Możemy wykonać dla Ciebie domowy drewniany barek na wymiar i mamy nawet kilka świeżych propozycji. To także oferta dla właścicieli pubów, klubów czy małej gastronomii. Wycena barków indywidualna w zależności od potrzeb klienta.    

Drewniany barek na wymiar Jandrew

Drewniane barki są coraz częściej spotykane w kuchniach i salonach. Wysokie, niskie, w kształcie litery I, L lub U. Wspólną cechą wszystkich jest przytulność i ta niepodrabialna atmosfera, która towarzyszy, gdy pijesz kieliszek z przyjaciółmi we własnym barze Kuchnia na wymiar to pełna dowolność, zarówno pod względem układu, jak i wyglądu. Liczą się tylko Twoje gusta i życzenia. Jednym z elementów, który coraz częściej wybierają nasi Klienci, są drewniane barki do kuchni lub salonu. Dzięki temu wnosisz do domu klimat wizyty w pubie z przyjaciółmi. Drewniany barek pasuje do niemal każdej kuchni - dużej, małej, nowoczesnej czy klasycznej.

Dlaczego drewniany barek w Twojej kuchni?

Nie wiesz, dlaczego warto wybrać barek do swojej nowej kuchni? Wyobraź sobie przez chwilę taką sytuację. Gotujesz w kuchni, podczas gdy Twoi goście piją aperitify w salonie. W wielu przypadkach nie masz w tym czasie kontaktu ze swoimi gośćmi, jeśli w ogóle. Dzięki barowi w masz z nimi stały kontakt i możesz ich nawet zaangażować w przygotowanie posiłków i drinków. Podobnie możesz mieć oko na dzieci, które będą odrabiały lekcje przy stole kuchennym. Drewniany barek to idealne rozwiązanie do mniejszej kuchni. W końcu zajmuje znacznie mniej miejsca niż stół kuchenny. W ten sposób upewnisz się, że nawet w małej kuchni możesz zgromadzić ludzi lub stworzyć jadalnię.

Podczas remontu kuchni rozważ meble barowe

Gdy masz zamiar wybrać nową kuchnię lub wyremontować starą, jest to również moment, aby pomyśleć o pasujących meblach barowych. Podczas renowacji jest znacznie łatwiej zdecydować się na taki krok, który odmieni wygląd Twojej przestrzeni domowej. To, co często robi się w tym przypadku, to połączenie wyspy kuchennej i mebli barowych. Tutaj kucharz domu jeszcze łatwiej utrzymuje kontakt ze swoimi gośćmi.

Obsługujemy też klientów biznesowych

Drewniany barek możemy wykonać nie tylko do Twojego domu, ale także firmy. Jęsli prowadzisz pub, klub, agroturystykę czy małą gastronomię, z pewnością potrzebujesz indywidualnego projektu do Twojego lokalu. A indywidualizm, który powinien cechować nastrojowy klub, wyróżnia go spośród innych i przyciąga klientów. Nasz drewniany barek to tylko korzyść, gdyż:
  • solidne sosnowe drewno to wytrzymałość konstrukcji na dekady,
  • drewniany barek na wymiar w firmie jest szczególnie korzystny, jeśli klub ma nietypowe gabaryty,
  • możemy dopasować wykonanie barku do stylistyki Twojego lokalu, zastosować większą lub mniejszą ilość elementów,
  • barek drewniany Jandrew w klubie to niemal konieczność, a do tego oszczędność miejsca i ergonomia w użytkowaniu.

Drewniany barek Jandrew – stylowo i praktycznie

Zaspokajamy Twoje gusta i preferencje, od wyrafinowanej elegancji po rustykalną prostotę. Przedstawione przykłady to nasze propozycje, ale wachlarz kombinacji jest znacznie szerszy. Wierzymy, że każdy drewniany barek na wymiar jest wyjątkowy i stanowi wyraz Twojej osobowości. Wszystkie nasze zestawy są wykonane z solidnego, sosnowego, twardego drewna, z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Jeśli chcesz, doradzimy również w zakresie wykorzystania przestrzeni oraz kombinacji tekstur i kolorów, aby pasowały do Twojego wystroju. Nasz asortyment obejmuje między innymi:
  • nowoczesne bary domowe,
  • bary korporacyjne,
  • jednostki koktajlowe.
Aby uzyskać doskonałą jakość wykonania wszystkich wykonanych na zamówienie drewnianych mebli i barów, skontaktuj się z Jandrew już dziś!