Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kolekcja Góral

Komoda Góral

1,584.00 2,059.00 

Kolekcja Góral

Łóżko Góral

895.00 2,545.00 

Kolekcja Góral

Nakastlik Góral

345.00 448.00 

Kolekcja Góral

Szafa III Góral

2,459.00 3,197.00 

Kolekcja Góral

Szafa I Góral

1,199.00 1,559.00 

Kolekcja Góral

Szafa II Góral

1,829.00 2,508.00 

Meble góralskie - łóżka, komody i szafy drewniane z kolekcji góral!

Wyżyny to piękne miejsce i nic dziwnego, że tak wiele osób chce uchwycić jego rustykalny urok w swoich domach. Ale z czym wiąże się taki wygląd? I jak można go osiągnąć samodzielnie? Cóż, nie martw się! Mamy tutaj wszystkie odpowiedzi, a co najważniejsze znajdziesz w naszym sklepie internetowym Jandrew.pl prawdziwe drewniane meble góralskie prosto spod naszego dłuta!

Kolekcja drewnianych mebli góralskich

Kolekcja mebli góralskich przeznaczona jest do sypialni i innych pomieszczeń. Nazwa nawiązuje do wyżynnych terenów, gdzie ten rodzaj drewna – sosna - był wykorzystywany do produkcji mebli już od XVII wieku. Nasza firma produkuje drewniane meble góralskie, używając tylko wysokiej jakości drewna i tradycyjnych technik przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Oferujemy duży wybór mebli góralskich, w tym łóżka, komody...itp. Wykorzystujemy naturalne drewno do tworzenia pięknych mebli do domu. Nasze produkty są dostępne w internetowym sklepie – możesz je zamówić na terenie całej Polski i Europy.

Łóżko w stylu góralskim

Jeśli szukasz drewnianego łóżka góralskiego, to trafiłeś we właściwe miejsce. W naszych magazynach mamy wiele drewnianych łóżek góralskich, od pojedynczych łóżek do king size, a nawet super king! Możesz wybierać spośród wielu różnych stylów, kolorów i wykończeń. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, byśmy wykonali dla Ciebie specjalne drewniane góralskie łóżko na zamówienie według Twojej specyfikacji! Mamy również pasujące drewniane ramy łóżek w stylu góralskim dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z meblami do sypialni.

Komoda w stylu góralskim

Meble drewniane góralskie Jandrew.pl wykonane są z litego drewna sosnowego i mogą być malowane lub barwione. Komody w stylu góralskim dostępne są w kolorze brązu, teak i bieli, jak i innych kolorów, które możesz wybrać z naszej palety barw. Kolor sosna jest najbardziej popularnym wyborem dla mebli góralskich, ale jest to również bardzo tradycyjny wybór. Biel daje lżejszy wygląd i ma bardziej nowoczesny styl niż inne barwy, podczas gdy teak ma elegancki design, który dobrze pasowałby do każdej sypialni lub innego pomieszczenia. Komody drewniane góralskie są głównie używane w pomieszczeniach domowych, ale mogą być również ciekawą atrakcją w biurach czy pomieszczeniach komercyjnych.

Szafa w stylu góralskim

Góralski styl szafy jest popularną opcją i staje się coraz modniejszy. Te stylowe meble cechują szersze rzędy półek, szuflad i wieszaki z prętami na wieszaki. Niektóre są także wyposażone w lustra na wewnętrznej stronie drzwi (jeśli chcesz wybrać taką opcję, powiadom nas o tym – możemy dostosować Twój mebel), które zapewniają bardziej intymne spojrzenie na Twoje opcje odzieżowe przed podjęciem decyzji co na siebie założyć.

Twój dom będzie wyglądał rewelacyjnie

Drewniane meble w stylu góralskim można znaleźć w wielu miejscach. Stają się coraz bardziej popularne. Meble w stylu góralskim to świetny sposób na dodanie charakteru i ciepła do swojego domu. Nie muszą być używany tylko w kuchni lub jadalni - w rzeczywistości sprawdzają się naprawdę dobrze w prawie każdym pomieszczeniu w domu!

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości drewno, tworząc klasyczne i nowoczesne wzory mebli góralskich zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz

Używamy tylko wysokiej jakości drewna, tworząc klasyczne i nowoczesne projekty zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Nasze drewniane meble góralskie wykonane są z drewna sosnowego. Wybór materiałów i wykończeń pozwala nam zaoferować Państwu produkty przeznaczone do domu lub biura w przystępnej cenie.

Oferujemy duży wybór mebli góralskich m.in. łóżka, komody, komody...itp.

U nas znajdziesz kolekcję góralską w najlepszej cenie na rynku. Oferujemy duży wybór drewnianych mebli góralskich, w tym łóżka, komody...itp. Ta kolekcja to ekskluzywne meble wysokiej jakości wykonane z drewna. Nasze produkty są projektowane i produkowane przez nas w naszej fabryce zlokalizowanej w Polsce. Produkcją drewnianych mebli w stylu góralskim zajmujemy się od 1994 roku! Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości drewniane meble w stylu góralskim!

Wybierz nasze drewniane meble w stylu góralskim!

Jeśli chcesz dodać trochę stylu góralskiego do swojego domu, to mamy nadzieję, że w tej kategorii odnajdziesz trochę inspiracji. Istnieje wiele różnych mebli z naszej kolekcji, które pomogą wprowadzić ten piękny styl do Twojego domu i sprawią, że poczujesz się bardziej jak w tradycyjnym góralskim domku z jego rustykalnym urokiem i naturalnymi elementami. Jeśli szukasz drewnianych mebli góralskich, zapraszamy do kontaktu i przejrzenia tej kategorii.