Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kolekcja Venus

Komoda Venus

1,380.00 1,794.00 

Kolekcja Venus

Łóżko Venus

1,344.00 2,717.00 

Kolekcja Venus

Nakastlik Venus

325.00 422.00 

Kolekcja Venus

Szafa Venus

5,722.00 7,439.00 

Sypialnia to miejsce wyjątkowe w domu. Takie, w którym powinien panować spokój oraz intymna atmosfera. Ważną częścią są meble, które nie tylko powinny być funkcjonalne, ale także eleganckie i spójne stylistycznie. Takie są nasze meble drewniane do sypialni z kolekcji Venus.    Kolekcja Venus - meble drewniane do sypialni Jandrew   Nasza kolekcja Venus jest bardzo klasyczna. Przygotowaliśmy meble drewniane do sypialni, które są niezbędne aby ten obszar domu spełniał swoją rolę - by sypialnia była stylowa, praktyczna, funkcjonalna, otoczenie emanowało elegancją oraz intymnością.    Jest tak z powodu doboru rodzaju mebli, ich projektu, stylu oraz użytych materiałów i zastosowanych rozwiązań.   

Meble drewniane do sypialni z kolekcji Venus

  Zacznijmy od łóżka - skoro sypialnia, jest ono niezbędnym i centralnym punktem. Łóżko Venus to połączenie wygody i klasyki. Stylowe, minimalistyczne acz dopieszczone dworską elegancją akcenty. Łóżko jest dostępne w różnych rozmiarach - w każdym jednak jest przewidziane dla dwóch osób, odpowiednio szerokie i długie. Z wygodnym oraz bezpiecznym dla zdrowia materacem. Styl - jak i inne nasze meble drewniane do sypialni z kolekcji Venus - jest rustykalny, tylko lekko minimalistyczny.    Obok łóżka warto postawić nakastlik z kolekcji Venus. Mały, a bardzo użyteczny mebel. Pełniący funkcję małej, sypialnianej komody, w której można schować najpotrzebniejsze rzeczy a na blacie postawić na przykład lampkę nocną. Po wieczornej lekturze, odłożyć książkę, album ze zdjęciami lub kieliszek wina - jeśli intymne chwile nabrały pikanterii. Nakastlik Venus jest niewielkich gabarytów i świetnie zagospodarujesz nim także wnękę w sypialni.    W sypialni jednak przyda się także pełnowymiarowa komoda i taka jest też nasza z kolekcji Venus. Pojemna, z dwiema szufladami i licznymi półkami. Zmieścisz tam to, co potrzebne jest w sypialni - ubrania, ręczniki, bieliznę czy inne ważne rzeczy. Komoda Venus jest standardowych rozmiarów i świetnie sprawdzi się w Twojej sypialni. Nie tylko się zmieści, ale także będzie bardzo praktyczna w tak wyjątkowym miejscu całego ogniska domowego. Blat jest stosunkowo szeroki i pojemny.   A jeśli chodzi o pojemność - to taka jest rola naszej szafy do sypialni z kolekcji Venus. Szeroka, masywna i pojemna właśnie. Bardzo użyteczna i stylowa. Aż trzy szuflady i trzy pary drzwi - w tym jedne z nie transparentnym szkłem. Obecność licznych półek sprawia, że można tam umieścić całą sypialniana garderobę, a przy tym zachować porządek i dobrą organizację. Szafa jest standardowych rozmiarów,  choć warto wygospodarować na nią jedną ze ścian. To mebel imponujący wyglądem jak i pojemnością.   

Eleganckie, funkcjonalne i pojemne meble drewniane do sypialni Jandrew

  Stylistycznie i kolorystycznie to kolekcja o charakterze klasycznym, nieco rustykalnym. Dla osób, które cenią w sypialni elegancję nadającą niezwykłego, intymnego charakteru w tym pomieszczeniu. Kolorów nie ma za wiele - dominuje naturalna barwa drewna sosnowego z delikatnymi odstępstwami w postaci uchwytów czy dodatków.    Jeśli chodzi zatem o styl - postawiliśmy na elegancję i prostotę. Jeśli chodzi o funkcjonalność - nasz koncept to szereg wygodnych rozwiązań.    Zastosowany przez nas materiał - drewno sosnowe - to surowiec trwały, miękki w dotyku a przy tym piękny i przejawiający właściwości prozdrowotne. Dzięki temu meble drewniane do sypialni Venus przetrwają lata eksploatacji i przez cały czas będą cieszyły oko. Uchwyty szuflad i drzwi są wygodne, a system zawiasów i prowadnic zapewnia łagodne wysuwanie i ciche domykanie. To z kolei istotne w takim miejscu, jak sypialnia.    Nasze meble drewniane do sypialni z kolekcji Venus stanowią komplementarną całość. Jeśli zdecydujesz się na cały zestaw, możesz być pewny że Twoja sypialnia będzie w pełni wyposażona, pod względem funkcjonalnym oraz dodatkowo w spójny stylistycznie sposób.    Oczywiście - możesz wybrać tylko poszczególne elementy naszej kolekcji Venus. Sprawdź naszą ofertę, klikając na poszczególne meble. Zainteresowany? Daj nam znać, a my pomożemy, doradzimy, zajmiemy się transportem i całą resztą!