Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

962.00 

Kolekcja Paloma

Łóżko Paloma

494.00 817.00 

Kolekcja Paloma

Nakastnik Paloma

228.00 

Kolekcja Paloma

SZAFA III Paloma

1,999.00 

Kolekcja Paloma

Szafa II Paloma

1,590.00 1,690.00 

Kolekcja Paloma od Jandrew - nowoczesne meble drewniane do salonu    Jandrew projektuje meble nie od dziś. Kolekcja Paloma to propozycja dla osób, które cenią klasykę i prostotę, acz uzupełnioną o nowoczesne i unikatowe akcenty.    Takie są też nasze nowoczesne meble drewniane do salonu lub sypialni z kolekcji Paloma. Minimalizm w stylistyce, zachowawczość w kolorystyce, nieodmiennie funkcjonalność, trwałość i ergonomia. Jest też kilka bardziej niecodziennych propozycji jak skośny regał na książki.   

Nowoczesne i komplementarne meble do salonu lub sypialni Jandrew 

  Bodaj największy i najbardziej pojemny mebel z kolekcji Paloma to model Szafa III. Trzydrzwiowa, wysoka, z lustrem i eleganckimi akcentami kolorystycznymi. Wewnątrz bardzo pojemna i ergonomicznie zaprojektowana.    Komoda z 3 szufladami i 2 drzwiami, która dzięki organizacji wewnętrznej pomaga zachować porządek wśród dokumentów, ubrań, biżuterii czy innych bibelotów, które masz w salonie lub sypialni. Szeroki blat pozwala położyć kolejne rzeczy albo ozdoby.    Skoro Paloma to nowoczesne meble drewniane do salonu, nie mogło zabraknąć stolika pod sprzęt RTV - telewizor, radio, kino domowe lub inne. Podłużny, niski stolik z dwiema szafami i jedną szufladą oraz wnęką na odtwarzacz DVD, konsole lub dekoder.    Łóżko to z kolei propozycja dla tych, którzy kolekcję Paloma bardziej widzą w sypialni niż w salonie. Wygodne, eleganckie i klasyczne. Dostępne w różnych rozmiarach, w zależności od tego czy spać na nim ma jedna lub dwie osoby. Świetnie uzupełnia się stylistycznie z pozostałą częścią kolekcji Paloma oraz umożliwia regenerujący, zdrowy sen i inne aktywności.    Przy łóżko proponujemy umieścić nakastlik z kolekcji Paloma - mała komoda, z jedną szuflada i półką za drzwiami. Mały, praktyczny mebel, na którym umieścić można lampkę nocną, książkę lub okulary.    Centralnym punktem salonu na ogół jest stół - i nie zabrakło go w kolekcji Paloma. Odpowiednio wyprofilowany i ergonomicznie dopasowany pod kątem gabarytów. Szeroki i pojemny - sprawdzi się do podejmowania gości oraz spędzania wspólnego czasu z rodziną.    Alternatywą lub uzupełnieniem stołu jest elegancka dwupoziomowa ława. To mebel niższy, z dolnym poziomem, na którym można umieścić rzeczy potrzebne “w zanadrzu”.    Do tego proponujemy regały i  to w dwóch wydaniach - prosty oraz skośny. Oba projekty są minimalistyczne, a jednocześnie praktyczne. Model skośny szczególnie przyciąga uwagę estetyką. Książki, ozdoby, pamiątki, zdjęcia rodzinne - to właśnie miejsce na ich umieszczenie w salonie.    Wszystkie propozycje są wobec siebie nawzajem komplementarne, stanowiąc spójny projekt aranżacji. Oczywiście, możesz zdecydować się na cały komplet lub wybrać tylko niektóre nowoczesne meble drewniane do salonu z kolekcji Paloma.   

Minimalistyczny, elegancki styl i nowoczesny wygląd - kolekcja Paloma 

  Nasze nowoczesne meble drewniane do salonu zaprojektowaliśmy w oparciu o minimalizm, naturalny wygląd i prostotę kolorów. Dzięki temu uzyskaliśmy bardzo klasyczne modele mebli do salonu lub sypialni,które nie przytłaczają urozmaiceniem zaś dobrze wpisują się w każdą aranżację.    Naturalny kolor drewna przełamywany konsekwentnie przełamywany jest czarnymi akcentami. To dodaje każdej z naszych propozycji z kolekcji Paloma unikatowego i nowoczesnego właśnie charakteru. Meble Paloma spodobają się zarówno tym, którzy preferują futuryzm jak i bardziej klasyczne, nieco rustykalne rozwiązania stylistyczne.