Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kolekcja Magnat

Komoda Magnat

3,900.00 

Kolekcja Magnat

Krzesło Magnat

414.00 

Kolekcja Magnat

Stół+krzesła Magnat

5,023.00 

Kolekcja Magnat

Witryna Magnat

3,259.00 

Kolekcja Magnat
Drewniane, solidne meble to podstawa eleganckiego wystroju – zwłaszcza do salonu, gdzie zapraszasz gości i toczy się życie rodzinne. Tam też często spożywa się wspólne posiłki, udajesz się na relaks albo żeby oddać się lekturze. Meble do salonu powinny zatem łączyć elegancję, walory ozdobne, ale także i praktyczne. Nasza nowa kolekcja Magnat to właśnie odpowiedź na taką potrzebę. To zestaw drewnianych mebli do salonu, które charakteryzują się szlachetnym stylem, solidnym wykonaniem i przyjemnością użytkowania.

Piękne drewniane meble do salonu – kolekcja Magnat

Salon pełni funkcje reprezentacyjne w domu. To tam przyjmujesz gości, odpoczywasz czy jadasz. To miejsce, o które szczególnie dbasz pod względem estetyki i aranżacji. To także miejsce, w którym wiele się dzieje i bardzo ważne jest zachowanie porządku i ergonomii. Zwyczajnie chcesz, by salon zachwycał i spędzanie w nim czasu było przyjemnością. Dobre drewniane meble do salonu powinny zatem estetycznie się prezentować, ale także być pojemne i wygodne w użytkowaniu. Takie są właśnie pozycje z kolekcji Magnat. Wybraliśmy solidne drewno i zmieniliśmy je w elegancki projekt, który wpasowuje się w każdy salon. Kolorystyka jest uniwersalna i stonowana. Stylistyka przywołuje na myśl iście szlacheckie aranżacje, znane z dworów czy zamków. Możesz usiąść przy pięknym stole na wygodnych i eleganckich krzesłach. Umieścić w witrynie swoje pamiątki lub ozdoby. Przejrzeć się w lustrze i schować wartościowe drobiazgi. Komody ozdobione są delikatnym wzornictwem i stylowymi uchwytami. Jest tu też odrobina nowoczesności.

Meble do salonu w eleganckim i kompletnym zestawie

Kolekcja Magnat to zestaw kilku drewnianych mebli do salonu. W ramach zestawu możesz u nas znaleźć:
  • komodę Magnat z zawieszanym podłużnym lustrem,
  • witrynę Magnat z kilkoma szklanymi regałami,
  • stół Magnat wraz z szeregiem wygodnych krzeseł.
Poszczególne modele możesz nabyć zarówno pojedynczo, jak i w zestawie. Meble są wobec siebie komplementarne. Uzupełniają się i stanowią spójne stylistycznie umeblowanie salonu. Dzięki temu salon wygląda lepiej i sprawia wrażenie przemyślanego i zadbanego. Design i wymiary poszczególnych modeli sprawiają, że nasze drewniane meble nadadzą się do salonu o różnej wielkości. Urządzanie go z kolekcją Magnat to sama przyjemność.

Wysoka jakość materiałów i solidne wykonanie

Skoro meble drewniane do salonu to naszym zdaniem idealnie do tego nadaje się drewno sosnowe. Jest solidne, lekkie i przyjemne w dotyku. Przejawia też właściwości antyalergiczne i korzystnie wpływa na nastrój. Dzięki temu kolekcja Magnat może wyglądać tak wyjątkowo. To jednak nie wszystko. Nasze drewniane meble do salonu mają też pełnić funkcje praktyczne. Wnętrze witryny, jak i komody zaprojektowane jest zgodnie z zasadami ergonomii. To meble pojemne i dobrze przemyślane. Zmieścisz tam wszystkie istotne bibeloty, ręczniki, ceramikę, książki i wszystko, co potrzebujesz w salonie. Zastosowaliśmy sprawny system zawiasów, aby drzwiczki otwierały się płynnie i domykało się je bezgłośnie. Łatwo też zamontujesz lustro przy pomocy specjalnych uchwytów.

Możesz przebierać w stylu i kolorystyce

Kolekcja Magnat swoją nazwę zawdzięcza unikalnemu stylowi. Przedstawione ilustracje to jednak jedynie propozycja. Możesz sam zdecydować, jak mają wyglądać Twoje drewniane meble do salonu. Drewno sosnowe jest podatne na barwienie. Dlatego możemy dla Ciebie zmienić kolor mebli na jeden z kilkunastu do wyboru. Wszystkie wyglądają naturalnie, w odcieniach prawdziwego drewna. W każdym z wariantów meble wyglądają elegancko i po prostu pięknie.

Szukasz mebli do salonu? Zamów je w Jandrew!

Jeśli szukasz drewnianych mebli do salonu, nie musisz szukać dalej. W Jandrew gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, a także partnerskie podejście do klienta. Wystarczy zamówić na naszej stronie, a my zajmiemy się barwieniem, montażem i transportem. Możesz nas odwiedzić i zobaczyć na własne oczy, jak pięknie prezentują się drewniane meble do salonu Magnat. Potrzebujesz pomocy z czymś innym, chcesz o coś zapytać lub się doradzić? Daj znam znać!