Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kolekcja Amelia

Komoda Amelia

1,565.00 

Kolekcja Amelia

Kredens III Amelia

3,619.00 

Kolekcja Amelia

Krzesło Amelia

421.00 

Kolekcja Amelia

Stół Amelia

1,039.00 

Kolekcja Amelia

Produkty mierzone w najszerszych i najwyższych punktach. Podane w  centymetrach.

Kolekcja Amelia – kuchnie nowoczesne z prawdziwego drewna.

Tym razem coś unikatowego dla miłośników białych wnętrz. Kuchnia nowoczesna z kolekcji Amelia, jaką możesz zakupić w naszym sklepie Jandrew, spełni Twoje oczekiwania. Każdy, kto pragnie posiadać unikatowe, a zarazem praktyczne wyposażenie kuchni powinien zastanowić się nad tym modelem. Poznaj charakterystykę kolekcji nowoczesnej kuchni Amelia, a także jej zalety, które skradną Twoje serce.

Kolekcja białej nowoczesnej kuchni Amelia.

Kuchnia Amelia składa się z kilku segmentów, do których zaliczysz m.in.: • Komody białej do kuchni, • Białe krzesła kuchenne, • Drewniany biały kredens, • Biały drewniany stół kuchenny. Każdy z tych poszczególnych mebli stworzony jest w dokładny unikatowy sposób, aby sprostać zapotrzebowaniem klienta.

Charakterystyka kolekcji mebli drewnianych Amelia.

Drewniana biała komoda – Komoda ta dostępna jest w cenie 1565 zł. Wyposażona jest w 4 pojemne szuflady, w których możesz przechowywać niezbędne produkty kuchenne. Dodatkowo posiada 15 specjalnych miejsc na leżakowanie wina. Jeśli tego byłoby mało, dołożono do niej pojemną półkę, w której dużo pomieścisz. Mebel wykonany jest z drewna malowanego na kolor biały. Posiada ciemny blat, aby nie było na nim widać z czasem oznak użytkowania. Krzesła z drewna w kolorze białym – Ten model krzeseł pasować będzie do każdej kuchni. Jedno krzesło dostępne jest w cenie 354 zł. Posiada ono zdobione oparcie idealnie pasujące do pozostałych mebli z tej kolekcji, jak również ciemny blat. Nawiązuje tym do całej kolekcji. Krzesła wykonane są z wysokiej jakości drewna i są dodatkowo zabezpieczone odpowiednim lakierem. Kredens biały z prawdziwego drewna – Ten mebel można już zakupić w cenie 3619 zł. Posiada unikatowy wygląd nawiązujący do czasów międzywojennych. Wyposażony jest w trzy małe oraz trzy duże szuflady na przyprawy i inne drobnostki. Ponadto w górnej części kredensu znajduje się pojemna przeszklona półka posiadająca nowoczesne fronty drzwiowe. Jakby tego było mało, dzięki trzem masywnym półkom na dole mebla będziesz mógł cieszyć się czystością w swoim domu. Wiąże się to z ich dużą pojemnością. Mebel ten posiada identyczne zdobienia, jak poprzednio wymienione meble, aby każdy mógł stworzyć idealny zestaw kuchenny. Podobnie jak poprzednie meble posiada on ciemny blat roboczy, na którym z czasem nie znać oznak użytkowania. Stół kuchenny biały – stół taki możesz zakupić w cenie 830 zł. Podobnie jak pozostałe meble posiada on ciemny blat. Dodatkowo wyposażono go w dodatkowe wzmocnienia od spodu. Idealnie komponuje się z kolekcją krzeseł Amelia.

Zalety białych mebli kuchennych Amelia.

Ze względu na swój unikatowy wygląd, kolekcja Amelia cieszy się dużym zainteresowaniem. Warto również zauważyć, że posiada wiele zalet. Zastanawiasz się jakich? A mianowicie: • Posiada ciemne blaty, dzięki którym nie widać będzie uszkodzeń mechanicznych wynikających z codziennego użytkowania. • Białe fronty drzwiowe idealnie rozjaśnią wnętrze kuchni. Kolor biały jest teraz jednym z najchętniej wybieranych na rynku. • Ciekawe zdobienia poszczególnych elementów mebli świetnie podkreślą nowoczesny wystrój mieszkania. • Dzięki swoim wymiarom pasować będą do każdej kuchni. Niezależnie od tego, czy jest ona mała, czy duża, meble te będziesz mógł rozmieścić w niej w dowolny sposób. • Posiada wiele szuflad, które są idealnym sposobem na utrzymanie ładu w artykułach żywnościowych. • Uchwyty mebli również pomalowane są na ciemny kolor, aby nie odznaczało się na nich ciągłe otwieranie poszczególnych elementów szaf. Te i wiele innych zalet przyczynia się do popularności tego mebla na ogólnopolskim rynku.
Meble Amelia tylko w Jandrew.
Kolekcja Amelia, czyli nowoczesna kuchnia w góralskim wydaniu, jest idealnym pomysłem do każdego domu. Pasować będzie ona do budownictwa nowoczesnego, jak również do domów w stylu góralskim. Każdy, kto marzy o białej przestronnej kuchni, powinien zastanowić się nad tym modele. Jeśli i Ty jesteś zainteresowany kolekcją lub poszczególnymi meblami, zachęcamy do kontaktu. Wykonany dla Ciebie kolekcję mebli Amelia, która skradnie Twoje serce. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kolekcjami mebli w zakładce „Kolekcje mebli”.