Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kolekcja Amanda rzeźba

Komoda Amanda rzeźba

1,461.00 3,238.00 

Kolekcja Amanda rzeźba

Łóżko Amanda rzeźba

1,024.00 2,009.00 

Kolekcja Amanda rzeźba

Nakastlik Amanda rzeźba

553.00 719.00 

Kolekcja Amanda rzeźba

Szafa III Amanda rzeźba

2,461.00 3,238.00 

Jeśli interesują Cię meble rzeźbione do sypialni, nie musisz już szukać. Kolekcja Amanda od Jandrew to połączenie klasyki, elegancji, funkcjonalności oraz wyjątkowości zastosowanych materiałów. To spójnie stylistycznie zestaw mebli, który możesz od razu wprowadzić do swojej sypialni i cieszyć się intymnym charakterem chwil. 

Kolekcja Amanda - meble rzeźbione na styl góralski do sypialni

Meble rzeźbione z kolekcji Amanda to propozycja dla tych, którzy szukają eleganckiego i klasycznego wystroju do swojej sypialni. Łóżko, komody i nakastlik stanowią wypełnienie całej funkcjonalności istotnej w sypialni. Miejscu intymnym i proszącym o subtelną atmosferę.    Kolorystycznie dominuje piękny, drewniany brąz o ciepłym odcieniu. Uzupełniony o jasne akcenty w postaci uchwytów i wykończeń. Na frontach z kolei umieściliśmy elegancki relief, który nawiązuje do klasyki i sprawia że meble rzeźbione z kolekcji Amanda mają unikalny, rustykalny charakter. 

Unikalne i eleganckie meble rzeźbione - kolekcja Amanda od Jandrew 

  Nasze meble rzeźbione z kolekcji Amanda projektowaliśmy z myślą o wystroju eleganckiej sypialni. Zarówno swoją stylistyką, jak i funkcjonalnością najlepiej spełniają się właśnie z tym pomieszczeniu.    Jednym z przykładów jest komoda Amanda, która jest jednocześnie pojemna i dość ergonomiczna jeśli chodzi o gabaryty. Szeroki, prostokątny blat, pod którym znajdują się dwie szuflady i półki zamknięte za trzema drzwiami. Można tam zmieścić ubrania, bieliznę, pościel lub inne rzeczy intymne. Taka komoda sprawdzi się także w salonie lub biurze.    Skoro sypialnia, to centralnym punktem pomieszczenia jest łóżko Amanda. Mebel solidny, wygodny i bardzo elegancki. Łóżko zaprojektowane jest w klasyczny sposób, nawiązujący do tradycji, ale z nowoczesnością łączy go wygodny i przyjazny dla kręgosłupa materac a także surowiec. Drewno sosnowe, z którego wykonano łóżko Amanda, jak i inne nasze meble rzeźbione z kolekcji Amanda wykazuje działanie przyjazne alergikom. Do wyboru masz łóżko Amanda w różnych wariantach - zarówno dla dwóch i jak i jednej osoby.    Tuż obok łóżka powinien znaleźć się także nakastlik Amanda. Rzecz niby mała komoda, bardzo pomocna, gdy chcemy na czymś położyć lampkę nocną, okulary, książkę albo schować w szufladzie i na półkach drobne rzeczy. Niewielkie rozmiary pozwalają wpasować się w każdą aranżację pomieszczenia, a także - jeśli zajdzie potrzeba - skutecznie i elegancko wypełnić wnękę.    Większość rzeczy zmieścić można w kolejnej naszej propozycji - szafa Amanda, która jest tyleż pojemna, co ergonomiczna. Wysoka, pełna półek i przestrzeni na ubrania wiszące na wieszakach. Zamykana na trójkę drzwi oraz uzupełniona dwiema szufladami u dołu. Można tam schować garnitury, koszule, bieliznę, ręczniki, krawaty, buty, piżamy i inne rzeczy potrzebne w sypialni. 

Jakość wykonania, materiałów i piękny, klasyczny styl 

Meble rzeźbione z kolekcji Amanda stanowią integralny i komplementarny zestaw mebli do sypialni. Są spójne stylistycznie, a także uzupełniają się funkcjonalnie. Możesz jednak wybierać poszczególne modele do własnych potrzeb - na przykład do salonu, pokoju albo do firmy.    Do stworzenia naszych mebli stosujemy wspomniane drewno sosnowe. To surowiec bardzo wdzięczny - piękny, o kolorze naturalnego drewna a także bardzo trwały. Przy odpowiedniej eksploatacji przetrwa dekady. Reguluje poziom wilgoci w pomieszczeniu i nie przyciąga kurzu.    Dodatkowo zastosowaliśmy odpowiednie barwienie, impregnację a rzeźbienie dodaje całości unikalnego charakteru. Zastosowany system zawiasów i prowadnic w szufladach zapewnia ciszę, co dodatkowo nie zakłóca odpoczynku i podkreśla intymną atmosferę sypialni.