Wyświetlanie 1–12 z 37 wyników


Galanteria dla dzieci – drewniane zabawki dla dzieci

W sklepie Jandrew wykonujemy klasyczne drewniane zabawki dla dzieci. Zarówno dla większych i mniejszych maluchów, o charakterze praktycznym i edukacyjnym. Stawiamy na klasyczne, sprawdzone rozwiązania oraz solidne materiały. Zamówienia wykonujemy terminowo oraz w oparciu o indywidualne życzenia klienta. Drewniane zabawki dla dzieci Jandrew są bezpieczne, wykonane z należytą starannością i dostarczane terminowo.

Sprawdź, jakie drewniane zabawki dla dzieci znajdziesz w sklepie Jandrew.

Meble drewniane dla małych dzieci

Stosunkowo małe dzieci bawić się powinny jeszcze w łóżeczku lub kołysce. Mamy je w swojej ofercie, wykonane z wysokiej jakości solidnego drewna. Odpowiednio zaimpregnowane wytrzyma lata konserwacji. Możesz wybrać łóżeczka dla dziecka na wymiar, także takie w formie kołyski. Wyglądają tradycyjnie, bardzo klasycznie i stylowo. To jednak nie wszystko – oferujemy drewniane wózki dla dzieci na zabawki, w których dziecko może przechowywać swoje ulubione maskotki czy klocki i przemieszczać się z nimi. Na koniec dnia może je schować do drewnianych skrzynek na zabawki Jandrew. Zarówno łóżeczka, wózki i skrzynki na zabawki są uzupełniane o dodatki kolorystyczne, w tym postacie z ulubionych bajek. 

Sanki – wspaniałe drewniane zabawki dla dzieci

Jazda na sankach to doświadczenie, które łączy pokolenia. Mamy w ofercie sanki drewniane dla dzieci, w różnych rozmiarach, stylach i kształtach. Dostępne są modele z oparciem jak i bez. Ergonomicznie zaprojektowane, wygodne i bezpieczne. A do tego trwałe, gdyż wykonane z elastycznego drewna i pokryte zabezpieczającym sanki lakierem. Takie mobilne drewniane zabawki dla dzieci to świetny pretekst, aby w zimowy dzień wyjść na dwór i bawić się na świeżym powietrzu.

Małe i duże drewniane zabawki dla dzieci

Jandrew w ofercie ma naprawdę liczne drewniane zabawki dla dzieci. W różnych formatach, rozmiarach i sposobach na zabawę. Na cóż innego byłyby wtedy potrzebne wspomniane skrzynki na zabawki, gdybyśmy nie dostarczyli Twojemu maluchowi samych zabawek. 

Koniki bujane, które są tyleż samo ikoniczne i łączące pokolenia, co drewniane sanki. Eleganckie drewniane zabawki dla małych dzieci, w postaci skoczków czy popychaczy w postaci zabawnych zwierzątek. Dziecko bawiąc się nimi, ćwiczy swoją motorykę i zdolności manualne. A do tego świetnie się bawi. Dla nieco starszych dzieci mamy drewniane zabawki dla dzieci w postaci zestawów kolorowej kolejki, w bardzo klasycznym minimalistycznym stylu, a także drewniane modele pojazdów przemysłowych, rolniczych czy wojskowych. Do wyboru są też liczne drobne zabawki przedstawiające postacie z bajek – koniki, pajacyki, krokodyle, misie i inne. Wszystkie wykonane z solidnego i miękkiego drewna, odpowiednio zabezpieczone i po prostu piękne. A dla kreatywnych dzieci – unikalne ołówki i kredki, które zwieńczone są estetycznymi końcówkami, w postaci góralskiej ciupagi czy – ponownie – postaci z ulubionych bajek dla dzieci.

Edukacyjne drewniane zabawki dla dzieci

Nasze drewniane zabawki dla dzieci mają też praktyczny, edukacyjny wymiar. Możesz zamówić estetyczną tablicę szkolną do zabawy, a także bawić się z maluchem, jednocześnie się z nim ucząc. Drewniane zabawki dla dzieci, a w zasadzie całe ich zestawy i gry edukacyjne. Dzięki nim maluch poznaje nazwy kolorów, cyfry oraz litery. Uczy się czytać, liczyć, rozumieć świat i podstawowe mechanizmy społeczne. W bardzo prosty i dostosowany do percepcji dziecka sposób. Mamy też drewniane kolorowe puzzle. Nasze drewniane zabawki dla dzieci to świetna oferta dla rodziców dzieci, do domu, jak i dla prowadzących przedszkola, świetlice, ośrodki opiekuńcze i inne podobne placówki.

Bezpieczne drewniane zabawki dla małych dzieci

Nasze drewniane zabawki dla dzieci dostosowane są do ich wieku, ich manualnych oraz intelektualnych możliwości. Niezależnie od wyboru, są to wyroby bezpieczne, praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Dla mniejszych dzieci – o odpowiednim rozmiarze, aby nie było ryzyka połknięcia. Drewno, z jakiego wykonujemy zabawki jest tyleż wytrzymałe, co miękkie i przyjemne w dotyku dla dziecka. Zabawki dla nieco większych dzieci są odporne na ich wszelkie pomysły na zabawę, a te potrafią być bardzo kreatywne. Nie ma obaw, by wyroby Jandrew nie zniosły próby czasu.

Zastosowane drewno wykazuje także właściwości prozdrowotne, co szczególnie ważne jest przy łóżeczkach dla dzieci czy skrzynkach na zabawki. Nie przyciąga kurzu i reguluje poziom wilgoci w pomieszczeniu, dlatego nasze drewniane zabawki są bezpieczne dla dzieci z alergią.

Projektując nasze drewniane zabawki dla dzieci stawiamy na klasyczne i znane od pokoleń rozwiązania. Design mebli i zabawek dla dzieci jest minimalistyczny, z klasyczną barwą kolorów i użytkuje się je tak, jak robiliśmy to my i nasi rodzice. Do produkcji nie stosujemy żadnych zbędnych czy niebezpiecznych środków chemicznych, które mogłyby zagrozić skórze dziecka. Powierzchnie są wygładzone a kanty zaokrąglone, aby uniknąć otarcia czy skaleczenia.

Za to projektujemy je tak, aby cieszyły oko i zwracały uwagę dziecka. Drewniane zabawki to dla dzieci jeden z ważniejszych elementów dzieciństwa. Po latach wywołują moc miłych wspomnień, mając tym samym niezwykły walor sentymentalny. Doskonale to rozumiemy, gdyż sami wychowywaliśmy się bawiąc podobnymi rzeczami.  

Nasze drewniane zabawki dla dzieci są praktyczne, bezpieczne i po prostu piękne.